جناب آقای مهندس غلامرضا بهروان
ریاست محترم هیئت فوتبال استان مازندران
درگذشت پدرخانم گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم
از خداوندمنان برای آن مرحوم علو درجات را مسألت داریم.
روابط عمومی هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران
مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه
هیئت فوتبال منطقه 2
استان مازندران
« جدول مسابقات گروه A »
هفته دوم
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/18 کشاورز سرخرودهدف بندپی غربی سرخرود 16 94/2/18 کته پشت آملاستقلال متوریج محمودآباد آمل 16 94/2/18 کاسپین بابلکاشی سرامیک گتاب بابل 16
« جدول مسابقات گروه B »
هفته دوم
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/17 ستاره سرخ آهنگرکلا
تیم چمستان16 94/2/17 شهدای گنج افروزدونه سر بابل 16 94/2/17 شهدای علمدار بابل
کتی غربی16
مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه
هیئت فوتبال منطقه 2
استان مازندران
گروه A : گروه B :
1. هدف بندپی غربی 1.شهدای کتی بابل
2.کاشی سرامیک گتاب بابل 2.ستاره سرخ اهنگرکلا
3.کته پشت آمل 3.علمدار بابل
4.کاسپین بابل 4.دونه سر بابل
5.استقلال متوریج محمودآباد 5.چمستان
6.کشاورز سرخرود 6.شهدای گنج افروز
« جدول مسابقات گروه A »
هفته اول
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/10 هدف بندپی غربی
کته پشت آملبندپی غربی 16 94/2/10 کاشی سرامیک گتاب
کشاورز سرخرودگتاب 16 94/2/10 استقلال محمودآباد
کاسپین بابلمحمودآباد 16
« جدول مسابقات گروه B »
هفته اول
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/11 ستاره سرخ آهنگرکلا
شهدای گنج افروزآهنگرکلا 16 94/2/11 شهدای کتی غربی
چمستانکتی غربی 16 94/2/11 دونه سر بابل
شهدای علمدار بابلدونه سر 16
مسابقات زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران
گروه اول:
تیم شهدای گنج افروز
تیم کاسپین
تیم درخشان آهنگرکلا
تیم کاشی سرامیک گتاب
تیم بندپی شرقی
گروه دوم:
تیم کشاورز بندپی غربی
تیم بابلرود
تیم شهدای کتی
تیم ستاره سرخ
تیم کته پشت آمل
گروه سوم:
تیم استقلال محموداباد
تیم دهیاری رفیع آباد آمل
تیم شهدای خردمرد بابلسر
تیم چمستان
جدول کامل مسابقات شامل رمان، مکان و ساعت برگزاری بازی ها در اختیار
باشگاه های مربوطه قرار گرفته است.
استعداد یابی برای جام جهانی کوچک
تست استعدادیابی از بیش از 30 بازیکن در رده سنی زیر 11 سال از شهرستان
های تابعه این منطقه جهت راهیابی به تیم ملی دانش اموزی و حضور در جام
جهانی کوچک که در خردادماه سال 94 برگزار می شود، انجام گردید که در نهایت
10 بازیکن از این منطقه به رامسر اعزام گردیدند و از این افراد سه بازیکن
به نام های:
علیرضا عنایت زاده از بابل، محمدرضا صالحی از رویان، علی اصغر اصغری ازآمل
در لیست نهایی قرار گرفتند.
ضمن تبریک، آرزوی موفقبت برای این بازیکنان داریم.
بازرسی از هیئت فوتبال بابلسر
در ادامه بازرسی از هیئت های فوتبال این منطقه، در تاریخ 93/12/16 عملکرد
هیئت فوتبال بابلسر مورد بازرسی قرار گرفت.
در این بازرسیبه دلیل عدم حضور رئیس هیئت فوتبال بابلسر، متأسفانه عملکرد
مطلوبی از هیئت شهرستان ارائه نگردید و در مجموع نیز اکثر آیتم های مورد
موظفی هیئت فوتبال بابلسر در شهرستان انجام نگردید .
آغاز مسابقات زیرگروه منطقه 2 مازندران (مرحله اول 94-93)
مسابقات زیرگروه منطقه 2 مازندران با حضور 13 تیم در قالب 3 گره که با صعود
هشت تیم به مرحله دوم، مرحله نخست پایان می یابدو در مرحله بعد با توجه
به حضور شش تیم ازقبل که در جدول مانده بودند مجموعا با 14 تیم به صورت
دو گروه هفت تیمی و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و 4 تیم به استان
معرفی خواهند شد.
گروه اول:
شهدای گنج افروز بابل (میزبان)، کاسپین بابل ،
درخشان آهنگرکلا، کاشی سرامیک شهر گتاب ،بندپی
گروه دوم:
کشارز بندپی غربی (میزبان) ، بابلرود
ستاره سرخ آهنگرکلا ، شهدای کتی بابل، کته پشت آمل
گروه سوم:
استقلال محموداباد (میزبان) ، شهدای بابلسر
شهدای علی آباد چمستان ، دهیاری رفیع آباد آمل
اکبر حبیبی رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران اعلام داشت:
در راستای آگاهی بخشی بیشتر و ارتقاء دانش افزایی داوران این منطقه از دستاوردهای
جدید امر قضاوت و داوری در فوتبال، جلسه توجیهی یک روزه با حضور داوران شهرستان های
تابعه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران در هفته جاری در مجتمع تفریحی بانک رفاه شهرستان
بابلسر برگزار گردید.
در این نشست فنی، مسائل مهم داوری هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی در زمین
چمن برای داوران به صورت آموزشی بیان گردید. از طرفی داوران از آخرین دستاوردهای
علمی آموزشی داوری مطلع گردیدند.