مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه
هیئت فوتبال منطقه 2
استان مازندران
« جدول مسابقات گروه A »
هفته دوم
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/18 کشاورز سرخرودهدف بندپی غربی سرخرود 16 94/2/18 کته پشت آملاستقلال متوریج محمودآباد آمل 16 94/2/18 کاسپین بابلکاشی سرامیک گتاب بابل 16
« جدول مسابقات گروه B »
هفته دوم
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/17 ستاره سرخ آهنگرکلا
تیم چمستان16 94/2/17 شهدای گنج افروزدونه سر بابل 16 94/2/17 شهدای علمدار بابل
کتی غربی16
مرحله دوم (دور رفت) مسابقات زیرگروه
هیئت فوتبال منطقه 2
استان مازندران
گروه A : گروه B :
1. هدف بندپی غربی 1.شهدای کتی بابل
2.کاشی سرامیک گتاب بابل 2.ستاره سرخ اهنگرکلا
3.کته پشت آمل 3.علمدار بابل
4.کاسپین بابل 4.دونه سر بابل
5.استقلال متوریج محمودآباد 5.چمستان
6.کشاورز سرخرود 6.شهدای گنج افروز
« جدول مسابقات گروه A »
هفته اول
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/10 هدف بندپی غربی
کته پشت آملبندپی غربی 16 94/2/10 کاشی سرامیک گتاب
کشاورز سرخرودگتاب 16 94/2/10 استقلال محمودآباد
کاسپین بابلمحمودآباد 16
« جدول مسابقات گروه B »
هفته اول
تاریخ نام تیم ها مکان ساعت 94/2/11 ستاره سرخ آهنگرکلا
شهدای گنج افروزآهنگرکلا 16 94/2/11 شهدای کتی غربی
چمستانکتی غربی 16 94/2/11 دونه سر بابل
شهدای علمدار بابلدونه سر 16
مسابقات زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران
گروه اول:
تیم شهدای گنج افروز
تیم کاسپین
تیم درخشان آهنگرکلا
تیم کاشی سرامیک گتاب
تیم بندپی شرقی
گروه دوم:
تیم کشاورز بندپی غربی
تیم بابلرود
تیم شهدای کتی
تیم ستاره سرخ
تیم کته پشت آمل
گروه سوم:
تیم استقلال محموداباد
تیم دهیاری رفیع آباد آمل
تیم شهدای خردمرد بابلسر
تیم چمستان
جدول کامل مسابقات شامل رمان، مکان و ساعت برگزاری بازی ها در اختیار
باشگاه های مربوطه قرار گرفته است.
جدول مسابقات قهرمانی زیرگروه هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران
احمد مهدی پور مسئول کمیته مسابقات منطقه اظهار داشت:
پس از برگزاری مراسم قرعه کشی و شروع مسابقات که مرحله اول این بازی ها با حضور
16 تیم از شهرستان های این منطقه انجام شد، تعداد 24 بازی در چهار گروه صورت
پذیرفت که مرحله دوم این مسابقات به صورت رفت و برگشت و در دو گروه 5 تیمی
می باشد.
تعداد بیست بازی گروه الف رفت و برگشت
تعداد بیست بازی گروه ب رفت و برگشت
برنامه مسابقات لیگ گروه اول دور برگشت فوتبال زیرگروه منطقه 2 مازندران:
شهید عسگرون-اتحاد دهک
طبرستان بندپی شرقی - شهدای علمدار
شهدای علمدار - شهید عسگردون
هدف بندپی غربی - طبرستان بندپی شرقی
اتحاد دهک - شهدای علمدار
شهید عسگردون - هدف بندپی غربی
هدف بندپی غربی - اتحاد دهک
طبرستان بندپی شرقی - شهید عسگردون
شهدای علمدار - هدف بندپی غربی
اتحاد دهک - طبرستان بندپی شرقی
برنامه مسابقات لیگ گروه دوم دور برگشت فوتبال زیرگروه منطقه 2 مازندران:
پیام بندپی غربی - شهید قاسم زاده بندپی غربی
خزر رویان - کشاورز سرخرود
کشاورز سرخرود - پیام بندپی غربی
شهدای آهنگرکلا گتاب - خزر رویان
شهید قاسم زاده بندپی غربی - کشاورز سرخرود
پیام بندپی غربی - شهدای آهنگرکلا گتاب
خزر رویان - پیام بندپی غربی
شهدای آهنگرکلا گتاب - شهید قاسم زاده بندپی غربی
شهید قاسم زاده بندپی غربی - خزر رویان
کشاورز سرخرود - شهدای آهنگر کلا گتاب
مسابقات قهرمانی منطقه 2 مازندران با حضور 14 تیم از شهرستان ها و بخش های مختلف در چهار گروه چهار تیمی و سه تیمی برگزار گردید که در پایان از گروه اول، تیم شهید قاسم زاده و پیام سفید طور از بندپی غربی و از گروه دوم، تیم شهید عسگردون بابل و طبرستان بندپی شرقی و از گروه سوم، تیم کشاورز سرخرود و تیم خزر رویان و از گروه چهارم، تیم اتحاد دهک و شهدای علمدار بابل و تیم شهدای آهنگرکلای گتاب به عنوان بهترین تیم سوم به دور بعد راه یافتند و تیم هدف صلحدار کلا بندپی غربی از سال گذشته جمعا 10 تیم در دو گروه 5 تیمی قرار گرفتند که مسابقات از تاریخ 92/12/12 به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد.
گروه الف
1.شهدای علمدار بابل
2. طبرستان بندپی شرقی
3.اتحاد دهک بابل
4.هدف صلحدارکلا بندپی غربی
5.شهید عسگردون
گروه ب
1.کشاورز سرخرود
2.خزر رویان
3.پیام سفید طور بندپی غربی
4.شهدای آهنگرکلا گتاب
5.شهید قاسم زاده بندپی غربی
معرفی قهرمانان باشگاه های هیئت ها ی فوتبال شهرستان های منطقه 2 مازندران
جهت حضور در مسابقات قهرمانی استانی:
نمایندگان رده نونهالان:
1.تیم شهدای اسبوکلا بابل 2.نماینده سرخرود
3.نماینده بندپی غربی 4.تیم فوتبال غدیر
نمایندگان رده نوجوانان:
1.تیم فوتبال آفتاب بابل 2.نماینده بندپی غربی
نمایندگان رده جوانان:
تیم فوتبال بابلرود بابل
هفته دوم دور برگشت
مسابقات لیگ زیرگروه منطقه 2 استان مازندران
وحدت بابلسر - شهدای بهنمیر
حربده محمودآباد - مهدیه امیرکلا
شهدای ابوالحسن کلا - امید آمل
طبرستان بندپی شرقی - گتاب 04
به اطلاع می رساند تیم های ذیل به عنوان نمایندگان این منطقه جهت شرکت در مسابقات
قهرمانی مازندران در سال جاری به هیئت فوتبال مازندران معرفی گردیدند:
رده سنی نونهالان: پیام سفید طور بندپی غربی، انتظاری بابل، اسبوکلا بابل و بندپی غربی
رده سنی نوجوانان: قائمی رویان، انتظاری بابل، آفتاب بابل
رده سنی جوانان: شهدای اسبوکلا بابل، قائمی رویان، بابلرود و آفتاب بابل
احمد مهدی پور مسئول واحد مسابقات هیئت فوتبال منطقه 2 مازندران اظهار داشت:
مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیرگروه منطقه 2 مازندران در سال جاری با حضور 17تیم
از شهرستان هاو بخش های بابل، امیرکلا، بهنمیر، بابلسر، محمودآباد، سرخرود، رویان، آمل،
بندپی غربی، بندپی شرقی و گتاب در قالب 4 گروه با هم به رقابت پرداختند که در نهایت12تیم
به مرحله بعد صعود نمودند.
طبق جدول تنظیمی مقرر گردید این دوازده تیم در دو گروه، به صورت رفت و برگشت باهم
به رقابت بپردازند. قهرمانان دو گروه نیز به مسابقات قهرمانی استان معرفی خواهند شد.
جهت برگزاری مسابقات قهرمانی زیرگروه منطقه 2 مازندران با فراخوان از تمامی شهرستان
های تابعه منطقه 2، قرعه کشی زیرگروه با حضور سرپرستان در دفتر منطقه انجام و مقرر
گردید مسابقات بعد از ایام تاسوعا و عاشورا برگزار گردد.